Töötuba: Scratch

Meistriklassid, Harivad elamused, Elamused õues, Grupitegevused ja mängud

0.000 arvustustAsukoht: Harjumaa, Ida-Virumaa, Lääne-VirumaaSuhtluskeeled: Inglise, Eesti, Vene

0.000 arvustust
Asukoht: Harjumaa, Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa
Suhtluskeeled: Inglise, Eesti, Vene

Lisa soovinimekirja

Teenusest

Scratch on plokkide põhine programmeerimiskeel​,​ mis teeb selle võimalikuks isegi noortele alates 9-aastastest. Meie minimaalselt ühetunnisel kursusel saavad osalejad omandada Scratch programmeerimise põhitõed​,​ kasutades valmis koodiplokke oma loominguliste ideede elluviimiseks. Mis teeb meie töötoa eriliseks? - Põhjalik sissejuhatus: Alustame algusest​,​ tutvustades Scratch'i keskkonda ja programmeerimise põhiplokke. See on suurepärane võimalus tutvuda mängude loomise põnevate võimalustega. - Interaktiivsed programmeerimisplokid: Scratch keskkond pakub mitmeid interaktiivseid programmeerimisplokke​,​ mis võimaldavad luua keerukaid mänge ja animatsioone ilma tekstilise programmeerimise oskuseta. Osalejad õpivad​,​ kuidas need plokid omavahel ühendada​,​ et luua oma unikaalseid projekte. - Lahedad mängud: Meie töötoas jõuame teha ühe mängu tunni jooksul ja 2-3 mängu kahe tunni jooksul. Need aitavad osalejatel mõista Scratch'i programmeerimiskeele põhimõtteid ja rakendada neid oma loomingu loomisel. Läbi lõbusate ja kaasahaaravate tegevuste saavad lapsed käed külge panna ja oma loomingut kohe näha. Kursuse ülesehitus: 1. Sissejuhatus Scratch'i: Tutvustame Scratch'i keskkonda ja selle võimalusi. 2. Programmeerimisplokkide kasutamine: Õpime tundma erinevaid programmeerimisplokke ja nende funktsioone. 3. Mängud: Loome koos mänge​,​ animatsioone ja interaktiivseid lugusid​,​ kasutades Scratch'i programmeerimiskeele võimalusi. 4. Paus: Lühike puhkepaus​,​ et lapsed saaksid energiat koguda ja küsimustele vastuseid saada. 5. Mängude loomine jätkub: Loome koos mänge​,​ animatsioone ja interaktiivseid lugusid​,​ kasutades Scratch'i programmeerimiskeele võimalusi Kes saavad osaleda: See töötuba on ideaalne lastele alates 9-aastastest​,​ kes soovivad avastada programmeerimise ja mängude loomise maailma ilma tekstilise programmeerimise oskuseta. Scratch'i plokkide põhine lähenemine teeb selle sobilikuks ka noorematele huvilistele. Keeled: Töötuba on saadaval kolmes keeles: eesti​,​ inglise ja vene. PS! Alati on võimalik juurde tellida pikemat töötuba või mitu töötuba järjest! Lisa tunnihind on 50€+KM.

Piirkond:

Harjumaa, Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa

Teenused:

Meistriklassid, Harivad elamused, Elamused õues, Grupitegevused ja mängud

Suhtluskeeled:

Inglise, Eesti, Vene

Teenuse keeled:

Inglise, Eesti, Vene

Asukoha eelistus:

Siseruumid

Kestus:

Min 1t, Max 4t

BIO

EDUKOHT​,​ on pühendunud laste ja noorte tulevikuvõimete arendamisele läbi innovaatilise ja mitteformaalse hariduse. Meie eesmärk on tuua programmeerimise õppimise rõõm iga Eesti nooreni​,​ sõltumata nende asukohast. EDUKOHT on juba aidanud rohkem kui 1000 noorel omandada väärtuslikke teadmisi ja oskusi​,​ mis on vajalikud edukaks toimetulekuks kiiresti muutuvas maailmas. Oleme uhked​,​ et saame inspireerida noori looma tulevikku​,​ milles nad ise tahavad elada.

0.00
(0 arvustust)

Oluline teada

Tühistamise kord

Jäigad tühistamistingimused

Piirangud

Töötubasi ei ole võimalik läbi viia: -Ilma interneti ühenduseta -Ilma elektrita -Suure ekraanita (televiisor või projektorita) -Istumisvõimaluseta klientidele -Välistingimustes, ei ole võimalik läbi viia kui sajab vihma

Nõuded

Töötubade läbiviimiseks on vaja: - Interneti ühendust - Elektrit - Suurt ekraani( telekas või projektor) - Lauad ja toolid 12nele inimesele(kott toolid vms sobivad ka) - Võimalik ka läbi viia välistingimustes kui kõik eelnev on täidetud.

Hind teenuse eest: 215,00 €