Ray Foil surfipidu kuni 8 inimesele

Grupitegevused ja mängud, Sportlik meelelahutus, Elamused õues

0.000 arvustustAsukoht: Tallinn, Harjumaa, Tartu, Tartumaa, Pärnu, PärnumaaSuhtluskeeled: Inglise, Eesti, Vene

0.000 arvustust
Asukoht: Tallinn, Harjumaa, Tartu, Tartumaa, Pärnu, Pärnumaa
Suhtluskeeled: Inglise, Eesti, Vene

Lisa soovinimekirja

Teenusest

Ray Foil elektrilise efoil surfilauaga saab vee kohal liuelda iga ilmaga. Sellega sõitmine pakub adrenaliini​,​ kuid võimalus on ka rahulikumalt istuli sõita. Teie päralt on 2 Ray Foili ning ürituse kestvus on 4h. See sisaldab endas instruktoriga koolitust kuival maal​,​ ohutuskoolitust​,​ turvavarustuseks päästevestid ja kiivrid ning sõitmist Noblessneri akvatooriumis. Aku kestvus on 1-2h sõltuvalt sõitmise kiirusest. Ajakava: 30min koolitus kuival maal​,​ 75min foilimine. 45min laadimispaus ning puhkus sõitjaltele​,​ 75min sõitmine ning 15min kokkuvõtete tegemiseks. Aku kestvus on 1-2h sõltuvalt kiirusest ja sõitjate kaalust.

Piirkond:

Tallinn, Harjumaa, Tartu, Tartumaa, Pärnu, Pärnumaa

Teenused:

Grupitegevused ja mängud, Sportlik meelelahutus, Elamused õues

Suhtluskeeled:

Inglise, Eesti, Vene

Teenuse keeled:

Inglise, Eesti, Vene

Asukoha eelistus:

Välitingimused

Kestus:

Min 3t, Max 4t

BIO

Ray Foil on Eestis loodud elektriline efoil surfilaud. Me korraldame sellega seiklusi ning surfipidusid nii meie kodubaasis Noblessneris kui ka muudes asukohtades.

0.00
(0 arvustust)

Oluline teada

Tühistamise kord

Mõõdukad tühistamistingimused

Piirangud

Lisatasu eest on võimalik korraldada üritus ka teistes asukohtades. Vajalik on piisavalt sügav vesi (80+cm). Lisatasu eest võimalik rentida kalipsod. Kaalupiirang 100kg. Vanusepiirang 18.

Nõuded

Sõitjad peavad kandma turvalisuse eesmärgil kiivrit ja päästevesti. Vanusepiirang 18. Vanemate juuresolekul ja vastutusel võimalik teha vanusepiirangu osas erandeid. Sõitmine omal vastutusel, sest tegemist on ekstreemspordiga.

Hind teenuse eest: 399,00 €