Kõhutantsu töötuba (sünnipäevad, tüdrukute õhtud, firmapeod)

Tants, Meistriklassid, Grupitegevused ja mängud, Sportlik meelelahutus

0.000 arvustustAsukoht: Tallinn, HarjumaaSuhtluskeeled: Inglise, Eesti

0.000 arvustust
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Suhtluskeeled: Inglise, Eesti

Lisa soovinimekirja

Teenusest

🌟 Avasta Kõhutantsu Maailm: Põnev Sissejuhatus ja Ajalugu! 🧚‍♀️ Vanusepiirang puudub: Sobib kõigile alates 9. eluaastast ja vanematele. •Soojendus: Valmistume rütmiliseks ja tantsuliseks seikluseks. •Põhiliigutused: Õpime elegantseid ja kaasahaaravaid kõhutantsu liigutusi. •Väikse Tantsukava Õpetus: Omanda lummav tantsukava kestusega 1-1​,​5 minutit. 🎉 Lõbus Üritus: Ideaalne valik sünnipäevadele​,​ tüdrukute õhtutele ja firmapeodele. 💃 Ole valmis särama: Astu kõhutantsu maailma enesekindlalt ja sära koos sõpradega!

Piirkond:

Tallinn, Harjumaa

Teenused:

Tants, Meistriklassid, Grupitegevused ja mängud, Sportlik meelelahutus

Suhtluskeeled:

Inglise, Eesti

Teenuse keeled:

Inglise, Eesti

Asukoha eelistus:

Siseruumid, Välitingimused

Kestus:

BIO

Olen vabakutseline tantsija​,​ koreograaf ja tantsuõpetaja. Töötan õpetajana mitmetes Tallinna stuudiotes ja koolides. Alustasin tantsimist juba 3-aastaselt ning kõhutants jõudis minu ellu​,​ kui olin vaid 9-aastane aastal 2005. Sellest ajast peale on kõhutants saanud minu elus oluliseks osaks. Minu tantsutundides hindan korrektset ja turvalist tantsutehnikat ning samas ka nauditavat emotsiooni​,​ mida tantsimine pakub! Kõhutantsus köidab mind kõige rohkem mitmekesine muusika​,​ liikumiste mitmekülgsus ning tunne​,​ kuidas sulanduda muusikaga tantsides. Mind paelub​,​ kuidas üks tantsustiil saab olla samal ajal nii õrn ja naiselik kui ka terav ja võimas. Minu tantsitaust on mitmekülgne ja värvikas - peale kõhutantsu olen arendanud oma oskusi erinevates tantsustiilides nagu ballett​,​ kaasaegne tants​,​ jazztants​,​ karaktertants​,​ eesti rahvatants ja palju muud. Omistan koreograafia magistrikraadi Tallinna Ülikoolist ning olen saavutanud professionaalse 7. taseme tantsus.

0.00
(0 arvustust)

Oluline teada

Tühistamise kord

Mõõdukad tühistamistingimused

Piirangud

-

Nõuded

• Mugavad riided, milles saad liikuda • Peab olema paljajalu • Kui on õues, siis pinnas peaks olema mugav ja turvaline tantsida paljajalu (käbid, juurikad ei tohi olla)

Hind tunni eest: 180,00 €