Disly

Ups, midagi läks valesti. Palun kontrolli oma võrguühendust ja proovi uuesti.

"Jõulueelne rändteater" lastele kahes osas

Show, Laste animaatorid

0.000 arvustustAsukoht: TallinnSuhtluskeeled: Vene, Inglise, Eesti

0.000 arvustust
Asukoht: Tallinn
Suhtluskeeled: Vene, Inglise, Eesti

Lisa soovinimekirja

Teenusest

Etendus näitab​,​ kuidas vanasti tähistati Jõule ja kuidas esivanemad kogunesid laatadel või kodudes​,​ et näha erinevaid jõuluetendusi. Üks neist etendustest on kahes osas - "Kuningas Heroodese surm" ja komöödia "Petrushka"... Kestvus: 40 minutit. Vanus: 5+ Sobib sünnipäeva läbiviimiseks. Sünnipäev teatris näeb välja järgmiselt: Külalised vaatavad etendust ja seejärel liiguvad teatri fuajeesse​,​ kus saab katta laua ja pidu jätkata. Teadmiseks: "Rändteater" on kingitud Lasnamäe õigeusu kiriku poolt (pealinna kirik​,​ mis on pühendatud Jumalaema kiirekuulja ikoonile).

Piirkond:

Tallinn

Teenused:

Show, Laste animaatorid

Suhtluskeeled:

Vene, Inglise, Eesti

Teenuse keeled:

Vene, Inglise, Eesti

Asukoha eelistus:

Siseruumid

Kestus:

Min 1t, Max 3t

BIO

Vene Nukuteater on kutseline nukuteater Tallinnas​,​ mis pakub nukuetendusi igas vanuses lastele (etendused vene keeles või sõnadeta). Vene Nukuteatris on võimalik korraldada ka laste sünnipäevapidu. Skeem on järgmine: külalised vaatavad etendust ja liiguvad seejärel teatri fuajeesse​,​ kus nad saavad laua katta ja pidu jätkata.

0.00
(0 arvustust)

Oluline teada

Tühistamise kord

Mõõdukad tühistamistingimused

Piirangud

Saalis on 60 kohta. Teater ei paku pidustuste jaoks vajalikke nõusid ega muid seadmeid. Alkoholi joomine pole teatris lubatud.

Nõuded

Hind tunni eest: 500,00 €