Mänguline programm Minecrafti stiilis (pakett M)

Laste animaatorid

0.000 arvustustAsukoht: TallinnSuhtluskeeled: Inglise, Eesti, Vene

0.000 arvustust
Asukoht: Tallinn
Suhtluskeeled: Inglise, Eesti, Vene

Lisa soovinimekirja

Teenusest

See on väga aktiivne ja huvitav programm​,​ paljude temaatiliste rekvisiitidega! Creeper on juba siin​,​ kiirusta ja täida kõik ülesanded enne kui ta plahvatab! Kõige pühendunumatele Minecrafti fännidele! Animatsiooniprogramm "Minecraft": Registreerimine mängusse (lõbus ja aktiivne tutvustus) Teleporteerimine virtuaalsesse maailma (huvitav ja energiline Minecrafti tants) Ressursside kaevandamine Lahing teemantmõõkadega Creeperi sõprade loomine Sigade jahtimine Creeperi lõks Takistuste ületamine Sünnipäevalaps ja tema sõbrad peavad kindlasti pingutama​,​ et täita kõik ülesanded! Hinnas: Stuudio rent 3 tunniks Lõbus programm koos Creeperiga 2 tundi (sh tervitab külalisi) Disko 20 minutit Elektrooniline kutse Eliksiir võidumängudeks Vanus 6+ Maksimaalne osalejate arv: 20 Avaras ja valgusküllases 90 ruutmeetri suuruses ruumis on köök ja eraldi vannituba. Stuudio on varustatud projektori​,​ muusikakõlari ja diskotuledega teie lõbusaks tähistamiseks!

Piirkond:

Tallinn

Teenused:

Laste animaatorid

Suhtluskeeled:

Inglise, Eesti, Vene

Teenuse keeled:

Inglise, Eesti, Vene

Asukoha eelistus:

Siseruumid

Kestus:

Min 3t, Max 3t

BIO

✨Pakume huvitavaid programme​,​ mis jäävad meelde nii teile kui ka teie külalistele. Peate lihtsalt valima ürituse teema ja sobiva meelelahutusliku programmi sisu. ✨Meie programmid on suunatud lastele alates 7. eluaastast​,​ täiskasvanute üritustele ja meistriklasside korraldamiseks.

0.00
(0 arvustust)

Oluline teada

Tühistamise kord

Mõõdukad tühistamistingimused

Piirangud

Maksimaalne osalejate arv on 20 inimest (lapsed ja vanemad või ainult lapsed)

Nõuded

Palun saatke meile laste vanus pärast broneeringu kinnitamist. Koristamine ei sisaldu hinnas. Saate tellida koristamise lisatasu eest (+25 eurot), makse kohapeal. Kohvimasina rentimine kapslitega on hinna sees (klient peab ise masina jaoks kapsleid ostma). Stuudios on nõud, veekeetja ja külmik.

Hind tunni eest: 90,00 €