Sündmuste korraldamise teenus (juhid koos programmiga)

Ürituste korraldajad, Õhtujuhid

0.000 arvustustAsukoht: Tallinn, HarjumaaSuhtluskeeled: Inglise, Eesti, Vene

0.000 arvustust
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Suhtluskeeled: Inglise, Eesti, Vene

Lisa soovinimekirja

Teenusest

Meie nimed on Anna ja Anastasia​,​ ja me loome mälestusi mis jäävad teile meelde aastateks! 🥂✨ Meie sündmused on ainulaadsed ja täielikult kohandatavad teie eelistuste järgi. Meie peamised väärtused hõlmavad personaalset lähenemist ja teie emotsioonide tähtsust. Mida oodata Obsudimiga koostöötamiselt? 🎤 Energilised peojuhid​,​ kes teevad teie sündmuse eredaks ja loovad suurepärase piduliku atmosfääri. 📋 Personaalne programm ja ainulaadne stsenaarium​,​ mis on välja töötatud vastavalt teie soovidele ja ootustele. 🌐 Sündmused eesti​,​ vene ja inglise keeles - oleme rõõmsad suhtlema erinevate sihtrühmadega ja meie jaoks on oluline​,​ et iga külaline tunneks end mugavalt. Tänu meie laiale formaatide​,​ stsenaariumide​,​ mängude​,​ võistluste ja konkursside kollektsioonile ja elemente piduliku atmosfääri loomiseks​,​ oleme valmis pakkuma teile täiuslikke lahendusi erinevateks üritusteks. Võõrustame nii klassikalisi pidusid (firmapeod​,​ koolilõpu peod​,​ sünnipäevad​,​ tüdrukuteõhtud​,​ poissmeestepeod​,​ ja beebipeod) kui ka eksklusiivseid üritusi eriliste sündmuste puhul. Me teame​,​ et iga inimese elus on palju hetki​,​ mis väärivad tähelepanu ja tähistamist. Pidustusi on palju ja meil on lahendus igaks juhuks! Seepärast on meil hea meel pakkuda teile meie ürituste korraldamise teenust Tallinnas ja üle Eesti.

Piirkond:

Tallinn, Harjumaa

Teenused:

Ürituste korraldajad, Õhtujuhid

Suhtluskeeled:

Inglise, Eesti, Vene

Teenuse keeled:

Inglise, Eesti, Vene

Asukoha eelistus:

Siseruumid, Välitingimused

Kestus:

Min 2t, Max 6t

BIO

Obsudim tiim pakub ürituste ja tähtpäevade jaoks võõrustajate teenust. Obsudimi üritused on ainulaadsed ja täielikult kohandatud vastavalt teie soovidele. Need toimuvad inspiratsiooni ja suure armastusega meie töö vastu. Mida saab Obsudimiga töötades oodata? 🎤 Energilised peovõõrustajad​,​ kes teevad teie ürituse säravaks ja loovad suurepärase piduliku atmosfääri. 📋 Unikaalne programm​,​ mis on välja töötatud vastavalt teie soovidele ja ootustele. 🌐 Üritused eesti​,​ vene ja inglise keeles - meil on hea meel suhelda erinevate sihtrühmadega ja meile on oluline​,​ et iga külaline tunneks ennast mugavalt. Meie peamised väärtused hõlmavad individuaalset lähenemisviisi ja teie emotsioonide olulisust. Me ei lihtsalt võõrusta üritusi - me loome säravad hetked ja sooje mälestusi.

0.00
(0 arvustust)

Oluline teada

Tühistamise kord

Mõõdukad tühistamistingimused

Piirangud

Me ei korralda ürituse toimumiskohta, sisekujundust ega muid ürituse korraldamise detaile, mis jäävad ürituse korraldaja kohustuste raamidest välja.

Nõuded

Pakume teie sündmuse jaoks individuaalset lahendust ja sobivat aega veebipõhiseks/isiklikuks kohtumiseks, et arutada meie ettepanekut ja teie nõudeid üksikasjalikumalt. Et koostada meie ettepanek, sooviksime rohkem teada saada teie sündmuse ja selle detailide kohta (sündmuse põhjus, külaliste arv, asukoht ja kestus, erisoovid). Meil on olemas oma mikrofonid ja kõlarid, kui neid kohapeal pole.

Hind teenuse eest: 150,00 €