Tüdrukute meigipidu (pakett L)

Laste animaatorid

0.000 arvustustAsukoht: TallinnSuhtluskeeled: Inglise, Eesti, Vene

0.000 arvustust
Asukoht: Tallinn
Suhtluskeeled: Inglise, Eesti, Vene

Lisa soovinimekirja

Teenusest

Make-up pidu! Pidu tüdrukutele koos meigikunstnikuga​,​ kes õpetab tüdrukutele​,​ kuidas rõhutada oma loomulikku ilu ja seejärel õpetab neile erksa õhtumeigi peensusi! 💄 🌟 Programm: Lõbus tutvustus Ilusaladused 💅 Paneme meiki ja rõhutame oma ilu Küüned​,​ huuled​,​ juuksed ja palju sädelust Ilu teatejooks - väga lõbus ja naljakas! Kaunistame ilusaid piparkooke! 🍪 🎁 Pakett S sisaldab: Stuudio rent 3 tunniks Animaaator 2 tunniks​,​ kes viib läbi programmi Meigimeistri õpituba 20-minutiline diskokoosolek 🎶 Elektrooniline kutse Foto sessioon fotograafiga (1 tund) Paberishow! Ideaalne tüdrukutele vanuses 4 kuni 10 aastat. Maksimaalne osalejate arv: 20. Hinna sees on ka: Avar ja valgusküllane ruum pindalaga 90 ruutmeetrit koos köögi ja oma tualetiga. Stuudios on projektor​,​ muusikakõlar ja diskotuled ürituse korraldamiseks! 🎉 Kõik selleks​,​ et teie pidu oleks lõbus! Valmistuge särama!

Piirkond:

Tallinn

Teenused:

Laste animaatorid

Suhtluskeeled:

Inglise, Eesti, Vene

Teenuse keeled:

Inglise, Eesti, Vene

Asukoha eelistus:

Siseruumid

Kestus:

Min 3t, Max 3t

BIO

✨Pakume huvitavaid programme​,​ mis jäävad meelde nii teile kui ka teie külalistele. Peate lihtsalt valima ürituse teema ja sobiva meelelahutusliku programmi sisu. ✨Meie programmid on suunatud lastele alates 7. eluaastast​,​ täiskasvanute üritustele ja meistriklasside korraldamiseks.

0.00
(0 arvustust)

Oluline teada

Tühistamise kord

Mõõdukad tühistamistingimused

Piirangud

Maksimaalne osalejate arv on 20 inimest (lapsed ja vanemad või ainult lapsed)

Nõuded

Koristamine ei sisaldu hinnas. Saate tellida lisatasu eest koristamise (+25 eurot), makse kohapeal. Kapselkohvimasina rent sisaldub hinnas (klient peab masina jaoks kapsleid ise ostma). Stuudios on nõud, veekeetja ja külmkapp.

Hind tunni eest: 100,00 €