Tüdrukute meigipidu (pakett M)

Laste animaatorid

0.000 arvustustAsukoht: TallinnSuhtluskeeled: Vene, Eesti, Inglise

0.000 arvustust
Asukoht: Tallinn
Suhtluskeeled: Vene, Eesti, Inglise

Lisa soovinimekirja

Teenusest

Meigipidu! Tüdrukutele mõeldud pidu koos meigikunstnikuga​,​ kes õpetab tüdrukutele​,​ kuidas rõhutada oma loomulikku ilu ja seejärel õpetab neile erksa õhtumeigi nüansse! 💄 🌟 Programm: Lõbus tutvustus Ilusaladused 💅 Laseme end üles lüüa Küüned​,​ huuled​,​ juuksed ja palju sädelust Ilu teatevõistlus - väga lõbus ja naljakas! Kaunistame ilusaid piparkooke! 🍪 🎁 Pakett S sisaldab: 3-tunnine stuudio rent 2-tunnine animaator​,​ kes viib läbi programmi Meigimeistriklass 20-minutiline diskotants 🎶 Elektrooniline kutse Fotosessioon fotograafiga (1 tund) Ideaalselt sobib 4-10-aastastele tüdrukutele. Maksimaalne osalejate arv: 20. Hinnas sisaldub ka: Avar ja valgusküllane ruum​,​ mille pindala on 90 ruutmeetrit​,​ köögi ja eraldi tualetiga. Stuudios on projektor​,​ muusikakõlar ja diskotuled ürituseks! 🎉 Kõik selleks​,​ et teie pidu oleks lõbus! Valmistuge särama!

Piirkond:

Tallinn

Teenused:

Laste animaatorid

Suhtluskeeled:

Vene, Eesti, Inglise

Teenuse keeled:

Vene, Eesti, Inglise

Asukoha eelistus:

Siseruumid

Kestus:

Min 3t, Max 3t

BIO

✨Pakume huvitavaid programme​,​ mis jäävad meelde nii teile kui ka teie külalistele. Peate lihtsalt valima ürituse teema ja sobiva meelelahutusliku programmi sisu. ✨Meie programmid on suunatud lastele alates 7. eluaastast​,​ täiskasvanute üritustele ja meistriklasside korraldamiseks.

0.00
(0 arvustust)

Oluline teada

Tühistamise kord

Mõõdukad tühistamistingimused

Piirangud

Maksimaalne osalejate arv on 20 inimest (lapsed ja vanemad või ainult lapsed)

Nõuded

💥 Koristamine ei sisaldu hinnas. Saate tellida koristamise lisatasu eest (+25 eurot), tasumine kohapeal. 💥 Kapselkohvimasina rent sisaldub hinnas (klient peab masinale ise kapsleid ostma). 💥 Stuudios on nõud, veekeetja ja külmik.

Hind tunni eest: 87,00 €