Lotte laste pidudele

Laste animaatorid

0.000 arvustustAsukoht: Tallinn, HarjumaaSuhtluskeeled: Eesti, Inglise

0.000 arvustust
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Suhtluskeeled: Eesti, Inglise

Lisa soovinimekirja

Teenusest

Lotte tuleb ja mängib igas vanuses lastega kõiksuguseid erinevaid toredaid mänge ja teeb teie nunnudega koos igasuguseid põnevaid tegevusi. Teen ka inglise keelseid pidusid. Lotte tuleb rõõmuga Sinu nunnukese sünnipäevapeole... Lasteaia lõpetamisele... Firma suvepäevadele... ...Ja tõttöelda kuhu iganes Sa ta kutsud! Mängud on kohandatud vastavalt laste vanusele ning on loomulikult ka teemakohased (ehk siis seotud Lotte karakteri ja tema looga). Loomulikult on Lottel kaasa võtta ka terve hulk mänge​,​ mis sobivad pidudele kus ongi erinevas vanuses lapsed. Isegi kasvõi üheaastasastele on toredad tegevused olemas. Lottel on mänge nii aktiivseid kui ka rahulikumaid. (On lapsed ju väga erinevad). Soovi korral võib Lotte ka lastega meisterdada​,​ neile õhupallidest loomi punuda​,​ tätoveeringid ja näomaalinguidki teha. (Tuleb arvestada​,​ et ka nende tegevuste peale kulub siiski aega). Kui ongi plaanis näiteks pikem pidukene maha pidada siis ju jõuakski kõike! :)

Piirkond:

Tallinn, Harjumaa

Teenused:

Laste animaatorid

Suhtluskeeled:

Eesti, Inglise

Teenuse keeled:

Eesti, Inglise

Asukoha eelistus:

Siseruumid, Välitingimused

Kestus:

Min 1t, Max 5t

0.00
(0 arvustust)

Oluline teada

Tühistamise kord

Paindlikud tühistamistingimused

Piirangud

Piiranguid pole. Lotte saab mängida lastega nii toas kui ka õues. Võib-olla paduvihmas või lumetormis poleks see just mugavaim kuid väga toredaid talviseid õuepidusid on Lotte külastanud üksjagu. Tähtis on olla vastavalt ilmale riides! :)

Nõuded

Kõige lihtsam on Lottel tulla Tallinnasse ja selle ümbrusesse aga kokkuleppel muidugi ka üle Eesti. Lihtsalt siis lisandub ka bensiinikulu. Tõttöelda olen isegi Lätis lastega mängimas käinud. :) Kõik vajaliku võtan ise kaasa. (Kui just pole mõnd erisoovi, mille peale hetkel tullagi ei oska).

Hind tunni eest: 180,00 €