Minecrafti programm (Pakett L). Broneering 3 tunniks❗️

Laste animaatorid

0.000 arvustustAsukoht: TallinnSuhtluskeeled: Vene, Inglise, Eesti

0.000 arvustust
Asukoht: Tallinn
Suhtluskeeled: Vene, Inglise, Eesti

Lisa soovinimekirja

Teenusest

See on väga aktiivne ja huvitav programm paljude teemakohaste rekvisiitidega! Creeper on juba siin​,​ kiirusta ja täida kõik ülesanded enne​,​ kui ta plahvatab! Mängu Minecraft kõige pühendunumatele fännidele! Animatsiooniprogrammis "Minecraft": Registreerumine mängus (lõbus ja aktiivne tutvustus) Teleporteerimine virtuaalsesse maailma (huvitav ja energiline Minecrafti tants) Ressursside kaevandamine Lahing teemantmõõkadega Creeperi sõprade loomine Sigade jahipidamine Creeperi lõks Takistusraja läbimine Sünnipäevalaps ja tema sõbrad peavad kindlasti pingutama​,​ et kõik ülesanded täita! Hinnas sisaldub: Stuudio rent 3 tunniks Meelelahutusprogramm Creeperiga 3 tunniks (võtab vastu ja saadab ka külalisi) 20-minutiline diskoteek Elektrooniline kutse Eksir võidukatele mängudele Paber- või keemiline show! Vanus 6+ Maksimaalne osalejate arv: 20 Avaras ja valgusküllases 90-ruutmeetrises ruumis on köök ja eraldi vannituba. Stuudios on projektor​,​ muusikakõlar ja diskotuledega varustus teie lõbusaks pidustuseks!

Piirkond:

Tallinn

Teenused:

Laste animaatorid

Suhtluskeeled:

Vene, Inglise, Eesti

Teenuse keeled:

Vene, Inglise, Eesti

Asukoha eelistus:

Siseruumid

Kestus:

Min 3t, Max 3t

BIO

✨Pakume huvitavaid programme​,​ mis jäävad meelde nii teile kui ka teie külalistele. Peate lihtsalt valima ürituse teema ja sobiva meelelahutusliku programmi sisu. ✨Meie programmid on suunatud lastele alates 7. eluaastast​,​ täiskasvanute üritustele ja meistriklasside korraldamiseks.

0.00
(0 arvustust)

Oluline teada

Tühistamise kord

Mõõdukad tühistamistingimused

Piirangud

Nõuded

Palun saatke meile laste vanus pärast broneeringu kinnitamist. Koristamine ei sisaldu hinnas. Saate tellida koristamise lisatasu eest (+25 eurot), tasumine kohapeal. Kohvimasina rent koos kapslitega on hinna sees (klient peab kapslid ise ostma). Stuudio on varustatud nõude, veekeetja ja külmkapiga.

Hind tunni eest: 105,00 €