Disly

Ups, midagi läks valesti. Palun kontrolli oma võrguühendust ja proovi uuesti.

Nukuteater "Uut Aastat oodanud jänes"

Show, Laste animaatorid

0.000 arvustustAsukoht: TallinnSuhtluskeeled: Vene

0.000 arvustust
Asukoht: Tallinn
Suhtluskeeled: Vene

Lisa soovinimekirja

Teenusest

M.Ratineri muinasjutu järgi Heldimapanev nukuetendus kõige väiksematele vaatajatele. Mis te arvate​,​ kas Jõuluvana tuleb külastama Aastavahetusel viad väikeseid lapsi? Või saavad ka karukesed​,​ oravakesed ja hiirekesed temalt kingitusi? Just sellest antud etendus jutustabki. Lapsed näevad südamlikku metsalugu loomakestest ja saavad suhelda Jõuluvanaga. Muinasjutu autor​,​ lavastaja ja kunstnik: Marianna Ratiner Mängivad: Olga Gabets​,​ Karin Lamson​,​ Dmitri Kordas​,​ Vladimir Barsegyan ​/​ Roman Maksimuk Etenduse kestus: 35 min Soovitav vanus: 2 5 a. NB! Etendus on vene keeles või sõnadeta. Etendus sobib laste sünnipäeva korraldamiseks. Skeem on järgmine: külalised vaatavad etendust​,​ seejärel liiguvad teatri fuajeesse​,​ kus saab katta laua ja pidu jätkata.

Piirkond:

Tallinn

Teenused:

Show, Laste animaatorid

Suhtluskeeled:

Vene

Teenuse keeled:

Vene

Asukoha eelistus:

Siseruumid

Kestus:

Min 1t, Max 3t

BIO

Vene Nukuteater on kutseline nukuteater Tallinnas​,​ mis pakub nukuetendusi igas vanuses lastele (etendused vene keeles või sõnadeta). Vene Nukuteatris on võimalik korraldada ka laste sünnipäevapidu. Skeem on järgmine: külalised vaatavad etendust ja liiguvad seejärel teatri fuajeesse​,​ kus nad saavad laua katta ja pidu jätkata.

0.00
(0 arvustust)

Oluline teada

Tühistamise kord

Mõõdukad tühistamistingimused

Piirangud

Saalis on 60 kohta. Teater ei paku pidustuste jaoks vajalikke nõusid ega muid seadmeid. Alkoholi joomine pole teatris lubatud.

Nõuded

Hind tunni eest: 500,00 €