Nukuteater "Hõbesõrg" (4+)

Laste animaatorid, Harivad elamused

0.000 arvustustAsukoht: TallinnSuhtluskeeled: Vene

0.000 arvustust
Asukoht: Tallinn
Suhtluskeeled: Vene

Lisa soovinimekirja

Teenusest

Hõbesõrg põhineb vene kirjaniku Pavel Bažovi südamlikul muinasjutul ja räägib loo Kokovanja taadist​,​ väikesest Darjonkast​,​ Murjonka kassist ning kitsetallest nimega Hõbesõrg. Nukuteater otsustas jutustada selle loo oma vaatajatele. Selleks loodi P. Bažovi kirjeldatud väike maailm. Muusika​,​ dekoratsioonid​,​ rikkalik ja väljendusrikas keelepruuk viivad vaataja muinasjutu sisse​,​ mida on eriti mõnus kogu perega kuulata ajal​,​ mil tuul ulub akna taga ja tuli praksub ahjus. Lavastaja: Vladimir Barsegjan Kunstnik: Jevgenija Demidenko Mängivad: Dmitri Kordas​,​ Jekaterina Kordas​,​ Irina Marjapuu Etenduse kestus: 40 min Vanusele: 4+ Etendus toimub vene keeles. Etendus sobib laste sünnipäeva korraldamiseks. Plaan on järgmine: külalised vaatavad etendust ja seejärel liiguvad teatri fuajeesse​,​ kus saab lauda katta ja pidu jätkata.

Piirkond:

Tallinn

Teenused:

Laste animaatorid, Harivad elamused

Suhtluskeeled:

Vene

Teenuse keeled:

Vene

Asukoha eelistus:

Siseruumid

Kestus:

Min 1t, Max 3t

BIO

Vene Nukuteater on kutseline nukuteater Tallinnas​,​ mis pakub nukuetendusi igas vanuses lastele (etendused vene keeles või sõnadeta). Vene Nukuteatris on võimalik korraldada ka laste sünnipäevapidu. Skeem on järgmine: külalised vaatavad etendust ja liiguvad seejärel teatri fuajeesse​,​ kus nad saavad laua katta ja pidu jätkata.

0.00
(0 arvustust)

Oluline teada

Tühistamise kord

Mõõdukad tühistamistingimused

Piirangud

Saalis on 60 kohta. Teater ei paku nõusid ega muud vajalikku varustust pidustuste jaoks. Teatris ei ole alkohoolsete jookide tarbimine lubatud.

Nõuded

Hind tunni eest: 500,00 €