Disly

Ups, midagi läks valesti. Palun kontrolli oma võrguühendust ja proovi uuesti.

Nukuteater "Lumekuninganna"

Show, Laste animaatorid

0.000 arvustustAsukoht: TallinnSuhtluskeeled: Inglise, Eesti, Vene

0.000 arvustust
Asukoht: Tallinn
Suhtluskeeled: Inglise, Eesti, Vene

Lisa soovinimekirja

Teenusest

Teatrifantaasia H. C. Anderseni muinasjutu ja vene nukuteatri projekti "Lava taga" ainetel. Pikkadel talvõhtutel on kamina ääres muinasjutte jutustada nii mõnus. Tundub​,​ et neid laulab meile külm põhjatuul... Kuid siis saabub äkki vaikus​,​ milles on kuulda ainult ühte heli - lume krudinat Lumekuninganna kelkude sängitavate rehvide all​,​ kui ta läbib linna tänavaid. Mõnikord peatub ta ja piilub akendesse... Me räägime teile loo​,​ mis juhtus Kopenhaagenis pärast seda​,​ kui see külm iludus seal käis. Ja samal ajal tutvustame teile​,​ kuidas lavastaja ja kunstnik teatrilavastusi loovad. Kunstnikud: Svetlana Leht ja Irina Marjapuu Lavastaja: Vladimir Barsegyan Osades: Irina Marjapuu ja Vladimir Barsegyan Kestus: 45 minutit. Vanus: 5+ Etendus sobib laste sünnipäeva korraldamiseks. Skeem on järgmine: külalised vaatavad etendust​,​ seejärel liiguvad teatri fuajeesse​,​ kus saab katta laua ja pidu jätkata.

Piirkond:

Tallinn

Teenused:

Show, Laste animaatorid

Suhtluskeeled:

Inglise, Eesti, Vene

Teenuse keeled:

Inglise, Eesti, Vene

Asukoha eelistus:

Siseruumid

Kestus:

Min 1t, Max 3t

BIO

Vene Nukuteater on kutseline nukuteater Tallinnas​,​ mis pakub nukuetendusi igas vanuses lastele (etendused vene keeles või sõnadeta). Vene Nukuteatris on võimalik korraldada ka laste sünnipäevapidu. Skeem on järgmine: külalised vaatavad etendust ja liiguvad seejärel teatri fuajeesse​,​ kus nad saavad laua katta ja pidu jätkata.

0.00
(0 arvustust)

Oluline teada

Tühistamise kord

Mõõdukad tühistamistingimused

Piirangud

Saalis on 60 kohta. Teater ei paku pidustuste jaoks vajalikke nõusid ega muid seadmeid. Alkoholi joomine pole teatris lubatud.

Nõuded

Hind tunni eest: 500,00 €