Nukuteater "Kõige, kõige pikem" (3+)

Laste animaatorid, Grupitegevused ja mängud

0.000 arvustustAsukoht: TallinnSuhtluskeeled: Vene

0.000 arvustust
Asukoht: Tallinn
Suhtluskeeled: Vene

Lisa soovinimekirja

Teenusest

Koomiline fantaasia putukate elust. Kes ta on kõige​,​ kõige pikem​,​ kellega tekivad mitmed mured? Ja kuidas temast saab kõige​,​ kõige kasulikum putukate maailma liige? Sellest saate teada​,​ vaadates meie etendust naljakat ja õpetlikku lugu​,​ mis juhtus lillelisel põllul salapärases putukate maailmas. Kunstnik-lavastaja: Jevgenia Demidenko Nukumeister: Jevgenia Demidenko​,​ Olga Gabets Režissöör: Irina Marjapuu​,​ Vladimir Barsegyan Koreograaf: Inna Milovanova Muusika: Vlada ja Lev Jeremjan​,​ Marion Aruvee​,​ Vjatseslav Mogilevtsev Mängivad: Dmitri Kordas​,​ Vatslav Dembinski​,​ Irina Marjapuu​,​ Roman Maksimuk Kestus: 40 min Vanusele: 3+ Etendus on vene keeles. Etendus sobib laste sünnipäeva korraldamiseks. Plaan on järgmine: külalised vaatavad etendust ja seejärel liiguvad teatri fuajeesse​,​ kus saab lauda katta ja pidu jätkata.

Piirkond:

Tallinn

Teenused:

Laste animaatorid, Grupitegevused ja mängud

Suhtluskeeled:

Vene

Teenuse keeled:

Vene

Asukoha eelistus:

Siseruumid

Kestus:

Min 1t, Max 3t

BIO

Vene Nukuteater on kutseline nukuteater Tallinnas​,​ mis pakub nukuetendusi igas vanuses lastele (etendused vene keeles või sõnadeta). Vene Nukuteatris on võimalik korraldada ka laste sünnipäevapidu. Skeem on järgmine: külalised vaatavad etendust ja liiguvad seejärel teatri fuajeesse​,​ kus nad saavad laua katta ja pidu jätkata.

0.00
(0 arvustust)

Oluline teada

Tühistamise kord

Mõõdukad tühistamistingimused

Piirangud

Saalis on 60 kohta. Teater ei paku nõusid ega muud vajalikku varustust pidustuste jaoks. Teatris ei ole alkohoolsete jookide tarbimine lubatud.

Nõuded

Hind tunni eest: 500,00 €