Disly

Ups, midagi läks valesti. Palun kontrolli oma võrguühendust ja proovi uuesti.

Nukuteater "Härmas lugu"

Laste animaatorid, Harivad elamused

0.000 arvustustAsukoht: TallinnSuhtluskeeled: Inglise, Eesti, Vene

0.000 arvustust
Asukoht: Tallinn
Suhtluskeeled: Inglise, Eesti, Vene

Lisa soovinimekirja

Teenusest

Vene rahvajutu “Morozko” järgi. Selles etenduses vanaisa Morozko on Metsa Hing​,​ kes oskab teha kõik võimalikuid imeasju. Räägime veel sellest​,​ et headus alati võidab kurjust üle. See tõde on sama vana kui maailm ise​,​ kuid mõnikord sellest unustatakse ja siis tuleb appi Morozko. Lavastaja: Vladimir Barsegyan Kunstnik: Irina Barsegyan Nukukunstnikud: Pavel Shnyagin ja Rima Zaynullina Osades: Marina Vyatkina ja Roman Maksimuk. Kestus: 40 minutit Soovitatav vanus: 4+ Etendus loodi Tallinna Kultuuri- ja Spordiameti toetusel. Etendus sobib laste sünnipäeva korraldamiseks. Skeem on järgmine: külalised vaatavad etendust​​,​ seejärel liiguvad teatri fuajeesse​,​ kus saab katta laua ja pidu jätkata.

Piirkond:

Tallinn

Teenused:

Laste animaatorid, Harivad elamused

Suhtluskeeled:

Inglise, Eesti, Vene

Teenuse keeled:

Inglise, Eesti, Vene

Asukoha eelistus:

Siseruumid

Kestus:

Min 1t, Max 3t

BIO

Vene Nukuteater on kutseline nukuteater Tallinnas​,​ mis pakub nukuetendusi igas vanuses lastele (etendused vene keeles või sõnadeta). Vene Nukuteatris on võimalik korraldada ka laste sünnipäevapidu. Skeem on järgmine: külalised vaatavad etendust ja liiguvad seejärel teatri fuajeesse​,​ kus nad saavad laua katta ja pidu jätkata.

0.00
(0 arvustust)

Oluline teada

Tühistamise kord

Mõõdukad tühistamistingimused

Piirangud

Saalis on 60 kohta. Teater ei paku pidustuste jaoks vajalikke nõusid ega muid seadmeid. Alkoholi joomine pole teatris lubatud.

Nõuded

Hind tunni eest: 500,00 €