Seebimullid + õhupallid

Laste animaatorid, Show

5.001 arvustustAsukoht: Tallinn, HarjumaaSuhtluskeeled: Inglise, Eesti, Vene

5.001 arvustust
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Suhtluskeeled: Inglise, Eesti, Vene

Lisa soovinimekirja

Teenusest

Seepide show on suurepärane viis külalisi peol lõbustada. Võime teile kinnitada​,​ et meie show tekitab vaimustust mitte ainult väikestes lastes​,​ vaid ka täiskasvanutes. Seebishow programm on kavandatud 30-40 minutiks. Programmi kuuluvad: seebimullidest tornid​,​ võluvad vahtküülikud​,​ mullide lõhkumise võistlused​,​ mullitrikid​,​ erineva suuruse ja kujuga mullid. Ning muidugi saab iga laps proovida teha oma seebimulli ja sukelduda suurde seebimulli! Saame korraldada mullishow grupis lasteaias​,​ lapse sünnipäeval või muul tähtpäeval!

Piirkond:

Tallinn, Harjumaa

Teenused:

Laste animaatorid, Show

Suhtluskeeled:

Inglise, Eesti, Vene

Teenuse keeled:

Inglise, Eesti, Vene

Asukoha eelistus:

Siseruumid, Välitingimused

Kestus:

Min 1t, Max 24t

BIO

Animator Show on juba 5 aastat vastutanud kõige lõbusamate ja toredamate meelelahutusprogrammide eest laste sünnipäevadel​,​ matiinidel ja lihtsalt lõbusatel pidudel üle Eesti! Siit leiad kvaliteetsed kostüümid​,​ ennast tõestanud programm ja Eesti parimad professionaalid. Teaduslik​,​ seep​,​ paber​,​ mustkunst saated​,​ näomaalingud​,​ animaatorid ja palju nalja.

5.00
(1 arvustust)

Kiire broneering. Kiire suhtlus. Väga tore mängujuht oli. Huvitavad trikid ja lastele meeldis ning oli huvitav. Väga rahul

Oluline teada

Tühistamise kord

Paindlikud tühistamistingimused

Piirangud

Nõuded

Hind tunni eest: 105,00 €