Disly

Ups, midagi läks valesti. Palun kontrolli oma võrguühendust ja proovi uuesti.

Veinipokker

Maitseelamused, Grupitegevused ja mängud, Harivad elamused

0.000 arvustustAsukoht: Tallinn, HarjumaaSuhtluskeeled: Eesti, Inglise

0.000 arvustust
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Suhtluskeeled: Eesti, Inglise

Lisa soovinimekirja

Teenusest

🍷 Veinipokker - Ühendus Veinimaailma ja Hasartmängu maailmaga! Veinipokker on suurepärases võtmes edutainment ehk põnev​,​ lõbus ja hariv seltskondlik veinimäng. Samas ka imeline võimalus teha sõprust kütkestava veinimaailmaga. Sobib hästi ilmestama erinevaid sündmusi ja tähistamisi​,​ sünnipäevasid ja firmapidusid. Suuremaid ning väiksemaid olemisi​,​ sõprade ning kolleegide kogunemisi. 📚 Õppeaspekt on oluline! Kas veinimaailm on sinu jaoks veel avastamata? Kui seltskond on veinimaailmaga alles sinasõprust loomas​,​ siis diiler ehk mängujuht alustabki ABCst. Tutvustab lummavat aroomide ja maitsete maailma​,​ jagab degusteerimisnippe ning õpetab lõhnu ja maitseid eristama. Räägib valitud viinamarjasortide iseloomulikest omadustest ja vürtsitab neid meeldejäävate lugudega. Kui aga mängida soovib grupp veinitundjaid​,​ siis on valikud selle arvelt keerukamad ja koolituse osa tagasihoidlikum. 🍀 Kas mängus lähevad rohkem peale õnn või teadmised? Mõlemad​,​ nagu pokkerimängus ikka. Muidugi on Veinipokkeris võimalik ära kasutada juba eelnevaid teadmisi​,​ aga julgelt võib osaleda ka täiesti puhta lehena. Tore on see​,​ et sageli viibki võidule algaja õnn. 🃏 Mäng algab! Mängujuht asetab lauale kaardid​,​ tutvustab valitud viinamarjasorte​,​ ning seejärel tuleb osalejatel pimesi ära arvata millise veiniga tegemist on. Panuseid tehakse ja tõstetakse žetoonidega​,​ nagu kasiinos ikka. Pinevust jätkub ja nalja saab ka. Staažikadki veinisõbrad saavad mängu jooksul mõne uue vahva teadmise ja maitseelamuse. Äratundmisrõõmu jätkub samuti. Algajatel avaneb terve uus maailm. Võidab see​,​ kel mängu lõpuks kõige rohkem žetoone. Muidugi lahkub võitja trofeega. Kui kaua mäng kestab? Veinipokkeri puhul koosneb mäng reeglina kahest osast ning mängime kuue veiniga. Kui veinipokker on kogu õhtu formaat​,​ siis mängu kestuseks koos kogunemise ja väikese pausiga tuleb arvestada keskmiselt 2​,​5-3​,​5 tundi. Juhul​,​ kui veinimäng on mõne suurema ürituse lisa meelelahutus​,​ siis saab mängida väiksemates gruppides ning väiksema arvu veinidega​,​ soovitud ajavahemikus. 🍷 Mitu inimest saab mängida? Mängida saab kõikide soovijatega​,​ alates väiksematest gruppides kuni suuremate seltskondadeni. Kuni 15 inimese puhul on mängumõnud garanteeritud. Suuremates seltskondades saab mängu nautida püstijalu. Meeleolukas on see igal juhul! 🏡 Kas Veinipokkerit saab tellida koju või kontorisse? Jaa​,​ muidugi saab! POP-UP Veinipokker on vägagi populaarne! Sätime pokkerilaua valmis seal​,​ kus soovi on. Nagu varem mainitud​,​ siis Veinipokker võib olla kogu õhtu formaat​,​ aga see võib olla kas suurema peo lisa meelelahutus. Sobib nii algajale kui asjatundjale.

Piirkond:

Tallinn, Harjumaa

Teenused:

Maitseelamused, Grupitegevused ja mängud, Harivad elamused

Suhtluskeeled:

Eesti, Inglise

Teenuse keeled:

Eesti, Inglise

Asukoha eelistus:

Siseruumid

Kestus:

Min 3t, Max 4t

0.00
(0 arvustust)

Oluline teada

Tühistamise kord

Mõõdukad tühistamistingimused

Piirangud

- Lisanduvad veinid + võimalik ruumirent + võimalik transporditasu. - Veini pokkeri läbiviimistasule lisandub veinide maksumus. See on keskmiselt 100 €, kui mängib kuni 15 inimest. Alati on võimalik teha lihtsamaid või siis soovi järgi eksklusiivsemaid veinivalikuid. Suurema arvu osalejate puhul tuleb arvestada proportsionaalselt suurema veinikoguse ja maksumusega. - Jookide eelarve lepime eraldi kokku.

Nõuded

- Mängida saab nii teie poolt valitud kohas kui ka meie poolt pakutud hubases veinistuudios. Viimasel juhul lisandub teenusele renditasu. Selle lepime eelnevalt kokku. - Tallinnast väljaspoole sõites lisandub transporditasu ja/või ka majutus, mis sõltub asukoha kaugusest. - Mängida on hea pigem siseruumides. Samas, suvisel ajal saab ürituse läbi viia ka õues, aga see eeldab sobivaid ilmastikutingimusi. Vihma, tuule ja kõrvetava päikesega, ilma katusealuseta, on välitingimused välistatud. - Veini- ja Mullipokkeri läbiviimiseks on vaja tavapärasest veidi suuremat lauda/tööpinda, kuhu saab asetada mängukaardid ja mille ümber inimesed saavad koguneda. Samuti võib mängida põrandal, see eeldab piisvat tühja pinda ja võimalust inimestel mugavalt istuda.

Hind tunni eest: 290,00 €